تاریخچه پولاد

بورچ

درباره بورچ

شرکت بورچ (Borche)، در سال ۲۰۰۳ میلادی، با سرمایه گذاری مشترک سه شرکت معظم امریکایی، کانادایی و چینی در کشور چین، پایه گذاری و تاسیس گردیده است. این شرکت فقط در زمینه تولید دستگاه های تزریق پلاستیک افقی تخصص داشته و به تشخیص مجامع رسمی کشور چین، جزء ۱۰ شرکت برتر، برگزیده و دارای تکنولوژی پیشرفته در صنعت پلاستیک کشور چین شناخته شده است و دارای کلیه گواهینامه های بین المللی تولید می باشد. همچنین شرکت بورچ دارای سه واحد تولیدی معظم، در شهر های گوآنگجو، هانگجو و لیوچنگ به وسعت ۳۱۰۰۰۰ متر مربع (۳۱ هکتار) بوده و افزون بر ۹۰۰ نفر نیروی کار شاغل دارد.

 ویژگی های برتر بورچ

دارای نمایندگی های فروش در سراسر جهان و صادر کننده به بیش از ۴۰ کشور

صادرات بیش از 60% تولید سالیانه

دارای بیش از ۵۰ نمایندگی در سراسر کشور چین

شرکت در کلیه نمایشگاه های معتبر جهان

همکاری پولاد با بورچ

بدنبال تغییرات ایجاد شده در محیط پیرامونی کسب وکار ,شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پولاد با پیشینه طولانی تولید ماشین آلات تزریق پلاستیک در ایران بر آن شد تا در راستای کاهش قیمت تمام شده و تکمیل سبد محصولات خود ضمن تعامل و مشارکتی هوشمندانه با همکاران سرشناس خود در جهان از امکانات ساخت وتولید ارزانتر ایجاد شده در سایر کشور ها جهت کاهش بهای تمام شده محصولات خود استفاده نماید.

اما در چند سال گذشته به دلیل افزایش تحریم ها و مشکلات سیاسی ، میزان ورود قطعات با کیفیت اروپایی که در دستگاه های پولاد به کار می روند روز به روز دشوارتر و در نهایت قطع گردید.

حاصل این مشارکت ثمر بخش عرضه ماشین آلاتی با کیفیت ,کارایی,ایمنی و دوام بالاتر در قیمت های رقابتی تر در جهت منافع هموطن کار آفرین ایرانی است.

مدیرانگواهینامه ها